Reklama

Czas kompletowania wyprawki to dla wielu rodzin prawdziwe wyzwanie. Plecaki, piórniki, zeszyty, flamastry, kredki, farby, a do tego jeszcze dodatki z ulubionymi bohaterami bajek – wydatków nie brakuje. Ale w tym roku Lidl przychodzi z pomocą i pokazuje, że można inaczej.

Reklama

Nowa promocja w Lidlu to prawdziwy hit: przy zakupie trzech artykułów szkolnych, czwarty – najtańszy – kosztuje dosłownie jeden grosz. Co ważne – można miksować produkty dowolnie. Chcesz dwa zeszyty, jeden zestaw kredek i temperówkę? Proszę bardzo. Wszystko wlicza się w promocję.

Lidl: wyprawka 3+1 gratis. A dokładniej za grosz!

Lista jest długa, a produkty są wyraźnie oznaczane, dzięki czemu łatwo znaleźć to, co naprawdę potrzebne. Co konkretnie można dorwać na promocji? W ofercie Lidla znajdziemy:

  • plecaki i tornistry,
  • piórniki z wyposażeniem i bez,
  • zeszyty, bloki, skoroszyty, teczki (również z postaciami z bajek),
  • przybory: kredki, pisaki, długopisy, ołówki, linijki, temperówki, gumki,
  • farby, pędzle, plastelina, nożyczki i masa innych niezbędników.

A wszystkie produkty – jak to w Lidlu – w bardzo przystępnych cenach.

Wyprawka do szkoły – czas start. Co kupić w Lidlu?

Sobotni poranek mam już zaplanowany – z synkiem i bratanicą ruszamy do Lidla po szkolne perełki, które przydadzą się już teraz, w trakcie wakacji. Bo kto powiedział, że z wyprawką trzeba czekać do września? Deszczowe weekendy to idealny moment, by korzystać z tych rzeczy na bieżąco. A przy okazji – zaoszczędzić. Czego będę szukać w Lidlu?

  • Zestawu markerów za 12,99 zł – idealne do kolorowania, kreatywnych zabaw i rysowania w podróży. Świetna jakość w naprawdę dobrej cenie.
  • Plecaków za 59,90 zł – lekkie, wygodne i wytrzymałe. Sprawdzą się już teraz na wakacyjne wycieczki i kolonie, a we wrześniu nadal będą jak znalazł.
  • Notes za 7,99 zł – poręczny, przydatny do rysunków, notatek z wakacyjnych przygód albo jako wakacyjny dziennik.
  • Dwukolorowe kredki za 19,99 zł – dwa kolory w jednej kredce to podwójna frajda.
  • Plastelina o zapachu limonki za 5,99 zł – miękka, pachnąca, angażująca wszystkie zmysły.

Warto skorzystać z promocji 3+1 za grosz, zanim produkty znikną z półek i nie będzie już wyboru – bo taka okazja naprawdę się opłaca. I pamiętaj – promocja trwa tylko do 9 sierpnia.

Reklama

Zobacz też: Najważniejszy element wyprawki ucznia w każdym wieku. Biegłam po niego do Dino z wywieszonym językiem

Reklama
Reklama
Reklama